Anasayfa > Araçlar > Google Chrome

PUAN : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
İNDİRİLME : 6906 PLATFORM : Windows XP/Vista/7 EKLENME : 04/01/2013 GÜNCELLENME : 17/01/2013 Google Chrome Facebook'ta paylaş Google Chrome İçin Yorum Yap

Google Chrome

Google tarafından tasarlanıp geliştirilen google chrome gezginler indir farkıyla yükleyebileceğiniz, kullanıcı dostu yapısı ve hızı ile internet kullanıcılarına kalite sunan bir tarayıcıdır. Chrome kolay yapısı ve stabil işleyişi ile tercih edilen, google tarafından ücretsiz sunulan popüler bir internet tarayıcısıdır.

Chrome gelişmiş özellikleri, sekme düzenlemeleri, gizli modu, kullanıcı dostu güzel bir indirme yöneticisi, menülerdeki sadelik ve hızlı erişim araçlarının yanı sıra az bellek kullanımı ve stabilliği ile google chrome google tarafından kullanıcılara sunulan önemli araçlardan biri olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Eklenti seçenekleri ile kişiselleştirilebilen bir tarayıcı olan chrome, webmaster araçları ve geliştiriciler için kolaylık sağlayan eklentileri ile de dikkat çekmektedir.

Kullanım kolaylığı ve hızlı dns çözümlemesi ile tarayıcı pazarında büyük bir noktaya gelmiş olan google chrome indirmek için program indir butonuna tıkladıktan sonra server1 seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Hızlı bir tarayıcı arıyorsanız google chrome indir gezginler tavsiye ederiz.


Etiketler:

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Google Chrome

PROGRAMI İNDİR

(29.2 MB)